Jdi na obsah Jdi na menu
 


Léčebna Adeli v Piéšťanech na Slovensku

 

Dne 08. 08 - 20. 08. 2011 jsme díky Vám,kteří jste přispěli na pomoc Našim dvojčátkům, podstoupili rehabilitační léčbu v Adeli v Piéšťanech,která finančně stála 200 tisíckorun.Kluci díky této rehabilitaci, začínají jít do sedu, nabyla jim svalová hmota a samozřejmě, čekáme další pokroky :) Více informací, najdete na webových stránkách www.adeli-method.com Do fotoalba jsme,také přidali některé fotky z této léčebny.Ještě jednou Vám moc děkujeme!!!

 

Dne 20.8. - 1.9.2012 jsme díky nadacím viz. poděkovaní sponzorům na Našich stránkách, opět podstoupili s klukama tuto rehabilitační  léčbu.Výsledky jsou neuvěřitelné kluci se zpevňují  a jdou velice mentálně i pohybově ku předu.Ještě jednou velké poděkování všem nadacím, které Nám pomohli.Do fotoalba jsme opět přidali některé fotky z této léčebny.

 

Dne 27.10. - 08.11.2014 jsme díky nadacím viz. poděkovaní sponzorům na Našich stránkách, opět podstoupili s klukama tuto rehabilitační  léčbu.Výsledky jsou neuvěřitelné kluci se zpevňují  a jdou velice mentálně i pohybově ku předu.Ještě jednou velké poděkování všem nadacím, které Nám pomohli.Do fotoalba jsme opět přidali některé fotky z této léčebny.